Rezervace kurtů

Rezervační systém

A) Hráč bez přihlašovacích údajů: Rezervovat lze 2 hodiny na maximálně 14 dní dopředu (po zúčastnění se hodiny lze rezervovat znovu)
1) Na kartě REZERVACE KURTŮ vyberte časový interval, který chcete rezervovat a přiddejte rezervaci. (Z levého výběrového pole vybere PŘIDAT REZERVACE a potvrdí stisknutím tlačítka PROVEĎ)
2) V dalším kroku zadáte své jméno a příjmení a seznámíte se s cenou kurtu a dalšími pokyny pro platbu, variabilní kód si opište a vemte s sebou na kurty pro případnou kontrolu.
3) Dostavte se na kurt v požadovaný čas a odehrejte zarezervovaný čas (V případě deště - lze shlédnout on-line kameru a nezpůsobilého stavu kurtů se dostavovat nemusíte)
4) Do třech dnů proveďte platbu na účet číslo 19-5325870277/0100 s patřičným variabilním symbolem. Jelikož jsou kurty střeženy kamerou, bude v případě zjištění prohřešku naúčtováno při další návštěvě penále, případně zákaz hraní.

Hráč s přihlašovacími údaji bez permanentky
Rezervovat lze 4 hodiny na maximálně 14 dní dopředu (po zúčastnění se hodiny lze rezervovat znovu)
Vše ostatní stejné jako v bodu A
Jelikož jsou kurty střeženy kamerou, bude v případě zjištění prohřešku naúčtováno při další návštěvě penále, případně zákaz hraní.

C) Hráč s permanentkou
Rezervovat lze 2 hodiny na maximálně 14 dní dopředu (po zúčastnění se hodiny lze rezervovat znovu)
Platba za kurt se nehradí, rezervace probíhá dle výše uvedených instrukcí
Tenisové devatero pro přihlašování:
1) Prvotní registrace do systému se provádí osobně v klubovně na kurtech u Bohumíra Štěrby či správce, nebo telefonicky na tel. 777 889 967.
2) Po této registraci uživatel obdrží přihlašovací údaje a heslo.
3) S těmito údaji se přihlásí do rezervačního systému.
4) Na kartě MOJE ÚDAJE doplní své údaje a změní si přihlašovací heslo.
5) Na kartě REZERVACE KURTŮ vybere časový interval, který chce rezervovat a přidá rezervaci. (Z levého výběrového pole vybere PŘIDAT REZERVACE a potvrdí stisknutím tlačítka PROVEĎ)
6) Takto zarezervovat může hráč, který si zakoupil permanentku 4 hodiny, hráč který permanentku zakoupenou nemá 2 hodiny. A to maximálně 14 dní dopředu.
7) V případě, že se v požadovaný den nebude moci dostavit k hraní, musí nejpozději 12 hodin předem svoji rezervaci zrušit. (Zaškrtne časový interval, který má zarezervovaný a z levého výběrového pole vybere ZRUŠIT REZERVACI a potvrdí stisknutím tlačítka PROVEĎ)
8) Pakliže se zavčasu neodhlásí, má ještě možnost zavolat na výše uvedené číslo a správce vaši rezervaci zruší. Pokud se uživatel neodhlásí jedním z těchto způsobů a současně se daný termín nedostaví automaticky mu naskakuje žlutá karta a při opětovném nedostavení se je ze systému vyřazen a důsledně pokárán!
9) Po ukončení práce v rezervačním systému se prosím odhlašte.
Přejeme hezkou hru.
 

Podporují nás:počítadlo.abz.cz