Turnaje neregistrovaných

KALENDÁŘ Turnajů neregistrovaných amatérů:

10.-11.5. Chmela open Prostějov 4
17.5. 2014 Česká Třebová 2 SOLEA OPEN
31.5.2014 Přibyslav 4 soukromý turnaj s bratry Pochopovými: nominace- Filipusis,Laťák - Š. Bona,Čery
7.6. 2014 Ústí nad Orlicí 2 1. turnaj
7.6. 2014 Hlinsko 2
14.6. 2014 Bezděkov 2
21.6. 2014 Kolín 4(další Kolín masters v termínech 17.5., 7.6, 12.7, 16.8. a 20.9.)
28.6. 2014 Losenice 2
12.7. 2014 Pernštýn Pardubice 2
19.7.2014 Havl. Brod 4 tel. 702527964 p. Bruckner
26.7.2014 Chrudim 2+4
2.8. 2014 Pernštýn Pardubice 4
9.8. 2014 Třemošnice 2 p. M. Žďánský tel.731440440
9.8. 2014 Ústí nad Orlicí 2 2.turnaj
16.8. 2014 Ústí nad Orlicí 4
16.8. 2014 LTC Hradec Králové 4
30.8. 2014 Třemošnice 4
30.8. 2014 Česká Třebová 4 p. P. Sýkora 774290482
30.8. 2014 Tesla Pardubice 2+4
6.9.2014 Hlinsko open 4
13.9. 2014 Losenice 4
20.9. 2014 Bezděkov 4
13.9. 2014 Ústí nad Orlicí Masters
26.9. 2014 Svitavy - Qanto cup - nominována jedna dvojice Filipusis - Š.Bona
15.11. 2014 hala Slatiňany 4 tel. 602417405
13.12. 2014 hala Slatiňany 4
24.1. 2015 hala Slatiňany
28.2. 2015 hala Slatiňany
28.3. 2015 hala Slatiňany Š. Bona - někdo
OMEGA Olomouc: 25.10. 4 , 22.11. 4 , 6.12. 4 , 17.1. 2 , 14.2. 4 , 14.3. 4+mix , 4.4. 4 2014 - 2015
Kolín PTA : všechno 4 - 8.11. , 13.12. , 10.1 , 14.2. , 14.3. , 11.4. MASTERS 2014 - 2015
22.11. 2014 Polička 4 Medium
20.12. Havl. Brod 4 zázemí bude v hale - přihlášky do konce listopadu u F. Brucknera tel. 702527964 nebo u Š. Bona 737445764
BABOLAT TOUR ve Slatiňanech:1.11., 29.11., 20.12. 2014 17.1., 7.2., 7.3. 2015
24.1.2015 čtyřhra Polička +45 jedou Š.Bona-McCoun, R.Lendl-Z.Mikulecký
28.2.2015 + KRUTÝ ČOPODRAJV + MÍSTNÍ TURNAJ VE ČTYŘHRÁCH PRO POZVANÉ DVOJICE v hale TK Hlinsko
7.3. Letohrad 4 jede Š. Bona - R.Lendl, L.Puchýř - Vl. Saifr
17.5. OMEGA Olomouc 4(Š. Bona-Luděk, McCoun-Latimír),další Omegy:21.6.2015 4, 26.7. 4+2, 30.8. 4+2, 20.9. 4
3.5. 2015 Lednice 4
13.6. 2015 Bezděkov 2
18.6. 2015 Seč - čtyřhry - pořádá Hospodářská komora
27.6.2015 Ostrov nad Oslavou 4 ve dvou kategoriích tel. K. Daniel 777229156
11.7.2015 Velká Losenice - dvouhra
18.7. 2015 Havl. Brod 4 - Rebel Cup
15.8. PROSTATA CUP v Chrudimi pro zvané (naše nominace:Š.Bona,M.Filipusis a LaŤák, McCoun)
22.8.2015 Velká Losenice 4 - Latimír, McCoun
23.8. 2015 O Krucemburskou kliku 4 pro zvané dvojice - 3.ročník
4.7.2015 Hlinsko dvouhra
29.8.2015 Třemošnice 4
5. 9.2015 Hlinsko čtyřhra
12.9.2015 Skuteč 4 pro zvané, nominace:Čery,Š.Bona a Latimír,Filipusis
19.9. 2015 Bezděkov 4
25.10.2015 Olomouc Omega 4
28.10.2015 Praha4 Sváteční turnaj 4
7.11. 2015 Kolín 4
14.11. 2015 Omega Olomouc 4
14.11. 2015 Generační 4 Polička
17.11. 2015 Praha4 Sváteční turnaj 4
28.11. 2015 Slatiňany čtyřhra OPEN
28.11. 2015 Svitavy čtyřhra Maly Open
5.12.2015 Kolín 4
5.12. 2015 Slatiňany 4
12.12.2015 Olomouc Omega 4
12.12.2015 Brno SPRINT 4 Vánoční a Mikulášský 4 M+Ž
19.12.2015 Havlíčkův Brod Předvánoční 4 Š.Bona-M.Filipusis,M.Kalous-Beny,Blažkovci,Čery-Kunstar P. aj. a další ?
9.1.2016 Kolín 4
9.1. 2016 Svitavy 4 Maly Open
9.1. 2016 Brno Sprint 4
16.1.2016 Letohrad YONEX CUP 4 Š.Bona- Habera,Ježour-Čery,Luděk P.- M.Exn aj.r
30.1.2016 Polička čtyřhra Maly Open 45+ (v Hlinsku pinec turnaj neregistr.)
20.2.2016 Kolín 4
20.2.2016 Slatiňany 4
27.2.2016 Olomouc Omega 4
27.2.2016 +OFENZIVNÍ RETURN+ MÍSTNÍ TURNAJ VE ČTYŘHRÁCH PRO NOMINOVANÉ HRÁČE v hale TK Hlinsko
5.3. 2016 Slatiňany 4
12.3.2016 Kolín 4
12.3.2016 Praha hala STEP
19.3.2016 Olomouc Omega 4 + mix
9.4.2016 Kolín 4 MASTERS
16.4.2016 Olomouc Omega 4
23.4.2016 Letohrad 4 venku přihlášky pan Cindr tel. 777252024 od nás:Š.Bona - Čery,L.Puchýř - D.Bona,Latimír - McCoun
14.5.2016 Litomyšl 4 a 2
28.5.2016 Kostelec n/Orlicí 4 HARD i MEDIUM
4.6.2016 Přibyslavská raketa 4 pro zvané(nominace Hlinsko: Čery-š.Bona,Latimír - Filipusis)
11.6. 2016 Bezděkov 2
25.6.2016 Ostrov nad Oslavou 4
2.7. 2016 Hlinsko 2
9.7.2016 Č.Třebová 2
9.7.2016 Polička 45+ čtyřhra
16.7. 2016 Havl.Brod 4 REBEL CUP další ročník
22.7.2016 Noční turnaj 4start - Praha5 - Cibulka
23.7.2016 Losenice 2
13.8.2016 Chrudim PROSTATA CUP nad 50let, info p.Vít tel.602377036
13.8.2016 Ústí nad Orlicí 4
20.8.2016 Žamberk 2 a 4
20.8.2016 Seč 4 pro amatéry - info p.Blecha tel.607628022
21.8.2016 Krucemburská klika pro zvané
27.8.2016 Třemošnice 4
27.8.2016 Č.Třebová 4
3.9. 2016 Hlinsko 4
10.9.2016 Letohrad 4
10.9.2016 Losenice 4
10.9.2016 Skuteč 4 pro zvané. nominace Hlinska Bona D.-Víšek, Latimír-J.Bendl,Habera-Ježour,Š.Bona-M.Bláža
17.9. 2016 Bezděkov 4 Š.Bona-Latimír.D.Bona - Habera atd.
22.10.2016 Polička Generační 4
22.10.2016 Brno SPRINT 4 Hard,Medium a Mix
29.10.2016 Litomyšl 4 OPEN
12.11.2016 Letohrad hala 4 pan Cindr 777252024 asi Š.Bona a Luděk
26.11.2016 Litomyšl 2 OPEN
26.11.2016 Slatiňany 4 OPEN p.Grubner tel.602417405
10.12. 2016 Havlíčkův Brod v hale 4 Š.Bona,Luděk,Beny,Lendl,Blažkovci,Chrudimáci apod.
17.12. 2016 Olomouc OMEGA 4
17.12. Kolín OPEN 4
7.1.2017 Brno SPRINT 4 OPEN
14.1. 2017 Polička 45+ čtyřhra Bona jede s Filipusisem,Včelka s Hudysem ,Bendl s McCounem,Blažkovci atd.
28.1. 2017 Olomouc OMEGA 4
28.1. 2017 Slatiňany 4 MIX tel. p.Hájek 724238380
18.4. 2017 Slatiňany 4 Open p.Grubner tel.602417405
25.2. 2017 PIKANTNÍ KRAŤAS - sekční místní turnajík 4 pro nominované hráče ze Svazu v hlinecké hale
18.3. Havl Brod hala 4 POZOR - sraz ve 12.30 !!!!!!!! odpolední klání hlaste se! zatím Š.Bona s Čerym,Blažkovci,Roman Lendl s Jardou Němcem a Chrudimáci
15.4. 2017 Olomouc OMEGA 4
22.4. 2017 Letohrad 4 pan Cindr 777252024 POZOR ZMĚNA TERMÍNU! Š.Bona-S.Černý,Luděk Wang- D.Bona, P.Dufek,A.Picka turnaj byl bohužel pro sníh na hřišti zrušen!!!
7.5. 2017 Praha - Motol 4
13.5. 2017 Mělník 4
20.5. 2017 Praha - Štvanice
3.6. 2017 Ústí nad Orlicí Dvouhra tel. 777645721
3.6. 2017 Přibyslavská raketa 4 pro zvané (Bláža,Š.Bona,Filipusis,?????)
10.6. Bezděkov OPEN dvouhra
24.6. 2017 Ostrov nad Oslavou 4
1.7.2017 Hlinsko 2
1.7. 2017 Česká Třebová 2
8.7. 2017 Polička 4 45+
15.7. 2017 Velká Losenice dvouhra
16.7. 2017 Skuteč dvouhra pro zvané (Hlinsko Bona,Bona,Víšek)
22.7.2017 REBEL OPEN 4 Havlíčkův Brod
5.8. 2017 Svitavy 4 tel. pan J.Báča 724671041
12.8. 2017 Ústí nad Orlicí 4 tel. 777645721
12.8. 2017 PROSTATA CUP Chrudim 4 zatím Š.Bona - M.Blažek, Včelín - Latimír
19.8. 2017 Lanškroun 2 tel.608854455
20.8. Krucemburská Klika pro zvané 4
26.8. 2017 Třemošnice čtyřky - dvojice se losují na místě!!!!
2.9.2017 Hlinsko 4 aktualizace - kdo měl v úmyslu přijet - ráno kolem 8. hodiny brnkněte a uvidíme - stále prší, spíše bude přeloženo..... Š.Bona
9.9. 2017 Ústí nad Orlicí Dvouhra tel.777645721
9.9. 2017 Skuteč 4 pro zvané (Hlinsko zatím obhájci D.Bona-Víšek a Š.Bona - Latimír a Ježour - Habera)
16.9. 2017 Velká Losenice čtyřhra
17.9. 2107 Chvaletice 4 tel. P.Daněk 603539662
23.9. 2017 Bezděkov 4 ( Š.Bona-Čery, D.Bona-Habera)
28.10.2017 Polička Generační 4
25.11.2017 Letohrad 4 v hale, přihlášky pan R.Cindr tel.777252024 Š.Bona-Luděk,Filipusis-Eda Mazný
9.12.2017 Havl.Brod 4 info: p. E.Brucknerová tel.731871145 Bona-Čery,R.Lendl-J.Němec aj.
16.12.2017 Brno - Herčíkova ul. dvouhra i čtyřhra tel. pan Verner 777291701
16.12.2017 Svitavy 4 13.1.2018 Polička 4 45+ přihlášky na Malyopen.com jede Š.Bona,Včelín + Blažkovci + R.Lendl, J.Němec
27.1.2018 Brno Herčíkova 19 čtyřhra
10.2.2018 Brno Herčíkova 19 čtyřhra
24.2.2018 HLINECKÝ TUKAN Sekční místní turnajík ve čtyřhrách pro mominované hráče v hlinecké hale
3.3.2018 Polička čtyřhra - kvalifikace MR Pardubický kraj
10.3.2018 Havlíčkův Brod 4
14.7.2018 Hlinsko Dvouhra Memoriál F.Akrmana a Pepíka Kudláčka 21.ročník
18.8.2018 Krucemburská klika 4 pro zvané
1.9.2018 Hlinsko Čtyřhra Memoriál F.Akrmana a Pepíka Kudláčka 21.ročník
 

Podporují nás:



počítadlo.abz.cz