Čtvrteční letní setkání neregistrovaných na dvojzápase
Štěpán Bonaventura, 23.7.2020

Ano - dnes to vypuklo, domluvily se dva zápasy našich chlapců v podvečerních hodinách. Na jednom kurtě hráli páry Štěpex Bona- Luděk Puchýř Wang-li s dvojkou bombárďáků Milan Rašín a Ježour Jenda. Utkání bylo velmi vyrovnané až do posledního míčku a myslíme si, že si účastníci pěkně zasportovali. Každý se předvedl nějakým skvělým úderem, prohozem čopem či kraťasem a i přes sympatické rozptylování na vedlejším kurtě stran nějaké dorostenky se zápas opravdu povedl a bude se na něj dlouho vzpomínat. Raška, Ježour - Bona Š., Luďěk Puchýř Wang 3:6 6:4 (16:14) !!!!!!!
Další dějství sportovního odpoledne byla čtyřhra chasníků Latimír, Čery versus Včelín Vláďa Saifr s Rogerem Škarvadou na obvyklém kurtě č.1 a skončila o něco déle a aktéři přišli také na tiskovku ke Kotrčovi na zahradní....kde již pýřili Luďa s Bonou....tady utkání začalo vedením dvojice Latimír, Čery 5:1, aby pak dravci na druhé straně zabrali, a vyhráli první set 7:5, z čehož se dá usoudit, že proběhl pták Garnýrák, ve druhém vedení 4:1 pro Laťku s Čerdou a pak uhájení setu 6:3, tedy smluvená remízka.....
tedy Latimír, Čery (trenink na PROSTATA CUP do Chrudimi) - Vláďové Saifr a Škarvada 5:7 6:3
Pak přišla hrát nějaká mládež - viz foto Míša Štorková a záhledli jsme i Lucku Dufkovou s paní Severýnovou a jiné skvosty