Spektakulární bitka dnes.
Štěpán Bonaventura, 3.1.2022

Dnes navečer se konal přátelský(friendly match) zápas soukmenovců kamarádského typu mezi dvojičkami Jan Ježour se Štěpexem Bonou a další legendární dvojicí Petr Fýrer Popelka a Jarda Havel chřestýš. Bitka byla velmi podnětná a koukatelná, chlapci s epředháněli v tvrdosti úderů i v neuvěřitelných prohozech či ztrátách servisů, někdy proběhly i přetahovačky u sítě a některé ústní hlášky. První set se podařilo vyhrát Jardovi s Fýrou 6:3, ve druhém měli nakročeno k vítězství soupeři , ovšem protivník zabral a dotáhl set k tiebreaku, kde ovšem po bitvě vyhráli Š.Bona s Ježourem 10:8 a tedy remízka celkově se zdá zasloužená - všichni aktéři byli spokojeni jak s výkony, tak s celkovou atmoškou - foto Standa Akrman - výběrčí činže a skvělý správce..... vedle na přilehlém kurtu probíhal živelný souboj L.Puchýř,O.Uchytil - Laďa a Milan Tomášek, kde radost převládala a ani nevíme výsledek - agentury nám ho doposud neposkytly...Á Á - už je tady - 6:4 6:0 6:4