4. víkend mistrovských utkání
Tereza Wasserbauerová, 1.6.2018

O víkendu 26. a 27. 5. naši týmy opět bojovaly na mistrovských utkání

V sobotu starší žáci hráli v Hlinsku proti Skutči a zvítězili 6:3. Po smolném začátku už se nám daří a jsme uprostřed tabulky :-)
Zápis zde

Odpoledne se vydali babytenisté do Světlé nad Sázavou a vyhráli 6:0. Dále vedeme tabulku s výsledky 24 vyhraných zápasů a žádná prohra.
Zápis zde

V neděli mladší žáci hráli na kurtech TK Ševeček (Pardubice) a i když jsme byli oslabeni o nemocnou Gabču, dokázali jsme vyhrát 7:2 a dále držíme v tabulce 1. místo.

Odpoledne hráli minitenisté ve Svitavách. Tam jsme se utkali proti LTC Pardubice a vyhráli 6:2. Vysoké Mýto jsme také porazili a to 5:3. Bohužel jsme nestačili na domácí Svitavy, které nás porazili 5:3. Postup do finálového kola nám utekl ani nebudeme raději říkat o jak malý kousek a tím mistrovská utkání pro minitenisty bohužel končí. Umístili jsme se ve čtvrtfinálovém kole na 3. místě, dále postupují první dva týmy. I tak gratulujeme za předvedené výkony :-)