Uživatelské jméno:
Heslo:

Rezervace kurtů

Rezervační systém
Každý hráč s přihlašovacími údaji si může zarezervovat až 4 hodiny v následujících 14ti dnech
Tenisové devatero pro přihlašování:
1) Prvotní registrace do systému se provádí osobně v klubovně na kurtech u správce Stanislava Akrmana, nebo telefonicky na tel. 731 910 755.
2) Po této registraci uživatel obdrží přihlašovací údaje a heslo.
3) S těmito údaji se přihlásí do rezervačního systému.
4) Na kartě MOJE ÚDAJE doplní své údaje a změní si přihlašovací heslo.
5) Na kartě REZERVACE KURTŮ vybere časový interval, který chce rezervovat a přidá rezervaci. (Z levého výběrového pole vybere PŘIDAT REZERVACE a potvrdí stisknutím tlačítka PROVEĎ)
6) Takto zarezervovat může hráč, který si zakoupil permanentku 4 hodiny, hráč který permanentku zakoupenou nemá taktéž 4 hodiny. A to maximálně 14 dní dopředu.
7) V případě, že se v požadovaný den nebude moci dostavit k hraní, musí nejpozději 12 hodin předem svoji rezervaci zrušit. (Zaškrtne časový interval, který má zarezervovaný a z levého výběrového pole vybere ZRUŠIT REZERVACI a potvrdí stisknutím tlačítka PROVEĎ)
8) Pakliže se zavčasu neodhlásí, má ještě možnost zavolat na výše uvedené číslo a správce vaši rezervaci zruší. Pokud se uživatel neodhlásí jedním z těchto způsobů a současně se daný termín nedostaví automaticky mu naskakuje žlutá karta a při opětovném nedostavení se je ze systému vyřazen a důsledně pokárán!
9) Po ukončení práce v rezervačním systému se prosím odhlašte.
Přejeme hezkou hru.
 

Podporují nás: