Turnaje neregistrovaných

KALENDÁŘ Turnajů neregistrovaných amatérů:

10.-11.5. Chmela open Prostějov 4
17.5. 2014 Česká Třebová 2 SOLEA OPEN
31.5.2014 Přibyslav 4 soukromý turnaj s bratry Pochopovými: nominace- Filipusis,Laťák - Š. Bona,Čery
7.6. 2014 Ústí nad Orlicí 2 1. turnaj
7.6. 2014 Hlinsko 2
14.6. 2014 Bezděkov 2
21.6. 2014 Kolín 4(další Kolín masters v termínech 17.5., 7.6, 12.7, 16.8. a 20.9.)
28.6. 2014 Losenice 2
12.7. 2014 Pernštýn Pardubice 2
19.7.2014 Havl. Brod 4 tel. 702527964 p. Bruckner
26.7.2014 Chrudim 2+4
2.8. 2014 Pernštýn Pardubice 4
9.8. 2014 Třemošnice 2 p. M. Žďánský tel.731440440
9.8. 2014 Ústí nad Orlicí 2 2.turnaj
16.8. 2014 Ústí nad Orlicí 4
16.8. 2014 LTC Hradec Králové 4
30.8. 2014 Třemošnice 4
30.8. 2014 Česká Třebová 4 p. P. Sýkora 774290482
30.8. 2014 Tesla Pardubice 2+4
6.9.2014 Hlinsko open 4
13.9. 2014 Losenice 4
20.9. 2014 Bezděkov 4
13.9. 2014 Ústí nad Orlicí Masters
26.9. 2014 Svitavy - Qanto cup - nominována jedna dvojice Filipusis - Š.Bona
15.11. 2014 hala Slatiňany 4 tel. 602417405
13.12. 2014 hala Slatiňany 4
24.1. 2015 hala Slatiňany
28.2. 2015 hala Slatiňany
28.3. 2015 hala Slatiňany Š. Bona - někdo
OMEGA Olomouc: 25.10. 4 , 22.11. 4 , 6.12. 4 , 17.1. 2 , 14.2. 4 , 14.3. 4+mix , 4.4. 4 2014 - 2015
Kolín PTA : všechno 4 - 8.11. , 13.12. , 10.1 , 14.2. , 14.3. , 11.4. MASTERS 2014 - 2015
22.11. 2014 Polička 4 Medium
20.12. Havl. Brod 4 zázemí bude v hale - přihlášky do konce listopadu u F. Brucknera tel. 702527964 nebo u Š. Bona 737445764
BABOLAT TOUR ve Slatiňanech:1.11., 29.11., 20.12. 2014 17.1., 7.2., 7.3. 2015
24.1.2015 čtyřhra Polička +45 jedou Š.Bona-McCoun, R.Lendl-Z.Mikulecký
28.2.2015 + KRUTÝ ČOPODRAJV + MÍSTNÍ TURNAJ VE ČTYŘHRÁCH PRO POZVANÉ DVOJICE v hale TK Hlinsko
7.3. Letohrad 4 jede Š. Bona - R.Lendl, L.Puchýř - Vl. Saifr
17.5. OMEGA Olomouc 4(Š. Bona-Luděk, McCoun-Latimír),další Omegy:21.6.2015 4, 26.7. 4+2, 30.8. 4+2, 20.9. 4
3.5. 2015 Lednice 4
13.6. 2015 Bezděkov 2
18.6. 2015 Seč - čtyřhry - pořádá Hospodářská komora
27.6.2015 Ostrov nad Oslavou 4 ve dvou kategoriích tel. K. Daniel 777229156
11.7.2015 Velká Losenice - dvouhra
18.7. 2015 Havl. Brod 4 - Rebel Cup
15.8. PROSTATA CUP v Chrudimi pro zvané (naše nominace:Š.Bona,M.Filipusis a LaŤák, McCoun)
22.8.2015 Velká Losenice 4 - Latimír, McCoun
23.8. 2015 O Krucemburskou kliku 4 pro zvané dvojice - 3.ročník
4.7.2015 Hlinsko dvouhra
29.8.2015 Třemošnice 4
5. 9.2015 Hlinsko čtyřhra
12.9.2015 Skuteč 4 pro zvané, nominace:Čery,Š.Bona a Latimír,Filipusis
19.9. 2015 Bezděkov 4
25.10.2015 Olomouc Omega 4
28.10.2015 Praha4 Sváteční turnaj 4
7.11. 2015 Kolín 4
14.11. 2015 Omega Olomouc 4
14.11. 2015 Generační 4 Polička
17.11. 2015 Praha4 Sváteční turnaj 4
28.11. 2015 Slatiňany čtyřhra OPEN
28.11. 2015 Svitavy čtyřhra Maly Open
5.12.2015 Kolín 4
5.12. 2015 Slatiňany 4
12.12.2015 Olomouc Omega 4
12.12.2015 Brno SPRINT 4 Vánoční a Mikulášský 4 M+Ž
19.12.2015 Havlíčkův Brod Předvánoční 4 Š.Bona-M.Filipusis,M.Kalous-Beny,Blažkovci,Čery-Kunstar P. aj. a další ?
9.1.2016 Kolín 4
9.1. 2016 Svitavy 4 Maly Open
9.1. 2016 Brno Sprint 4
16.1.2016 Letohrad YONEX CUP 4 Š.Bona- Habera,Ježour-Čery,Luděk P.- M.Exn aj.r
30.1.2016 Polička čtyřhra Maly Open 45+ (v Hlinsku pinec turnaj neregistr.)
20.2.2016 Kolín 4
20.2.2016 Slatiňany 4
27.2.2016 Olomouc Omega 4
27.2.2016 +OFENZIVNÍ RETURN+ MÍSTNÍ TURNAJ VE ČTYŘHRÁCH PRO NOMINOVANÉ HRÁČE v hale TK Hlinsko
5.3. 2016 Slatiňany 4
12.3.2016 Kolín 4
12.3.2016 Praha hala STEP
19.3.2016 Olomouc Omega 4 + mix
9.4.2016 Kolín 4 MASTERS
16.4.2016 Olomouc Omega 4
23.4.2016 Letohrad 4 venku přihlášky pan Cindr tel. 777252024 od nás:Š.Bona - Čery,L.Puchýř - D.Bona,Latimír - McCoun
14.5.2016 Litomyšl 4 a 2
28.5.2016 Kostelec n/Orlicí 4 HARD i MEDIUM
4.6.2016 Přibyslavská raketa 4 pro zvané(nominace Hlinsko: Čery-š.Bona,Latimír - Filipusis)
11.6. 2016 Bezděkov 2
25.6.2016 Ostrov nad Oslavou 4
2.7. 2016 Hlinsko 2
9.7.2016 Č.Třebová 2
9.7.2016 Polička 45+ čtyřhra
16.7. 2016 Havl.Brod 4 REBEL CUP další ročník
22.7.2016 Noční turnaj 4start - Praha5 - Cibulka
23.7.2016 Losenice 2
13.8.2016 Chrudim PROSTATA CUP nad 50let, info p.Vít tel.602377036
13.8.2016 Ústí nad Orlicí 4
20.8.2016 Žamberk 2 a 4
20.8.2016 Seč 4 pro amatéry - info p.Blecha tel.607628022
21.8.2016 Krucemburská klika pro zvané
27.8.2016 Třemošnice 4
27.8.2016 Č.Třebová 4
3.9. 2016 Hlinsko 4
10.9.2016 Letohrad 4
10.9.2016 Losenice 4
10.9.2016 Skuteč 4 pro zvané. nominace Hlinska Bona D.-Víšek, Latimír-J.Bendl,Habera-Ježour,Š.Bona-M.Bláža
17.9. 2016 Bezděkov 4 Š.Bona-Latimír.D.Bona - Habera atd.
22.10.2016 Polička Generační 4
22.10.2016 Brno SPRINT 4 Hard,Medium a Mix
29.10.2016 Litomyšl 4 OPEN
12.11.2016 Letohrad hala 4 pan Cindr 777252024 asi Š.Bona a Luděk
26.11.2016 Litomyšl 2 OPEN
26.11.2016 Slatiňany 4 OPEN p.Grubner tel.602417405
10.12. 2016 Havlíčkův Brod v hale 4 Š.Bona,Luděk,Beny,Lendl,Blažkovci,Chrudimáci apod.
17.12. 2016 Olomouc OMEGA 4
17.12. Kolín OPEN 4
7.1.2017 Brno SPRINT 4 OPEN
14.1. 2017 Polička 45+ čtyřhra Bona jede s Filipusisem,Včelka s Hudysem ,Bendl s McCounem,Blažkovci atd.
28.1. 2017 Olomouc OMEGA 4
28.1. 2017 Slatiňany 4 MIX tel. p.Hájek 724238380
18.4. 2017 Slatiňany 4 Open p.Grubner tel.602417405
25.2. 2017 PIKANTNÍ KRAŤAS - sekční místní turnajík 4 pro nominované hráče ze Svazu v hlinecké hale
18.3. Havl Brod hala 4 POZOR - sraz ve 12.30 !!!!!!!! odpolední klání hlaste se! zatím Š.Bona s Čerym,Blažkovci,Roman Lendl s Jardou Němcem a Chrudimáci
15.4. 2017 Olomouc OMEGA 4
22.4. 2017 Letohrad 4 pan Cindr 777252024 POZOR ZMĚNA TERMÍNU! Š.Bona-S.Černý,Luděk Wang- D.Bona, P.Dufek,A.Picka turnaj byl bohužel pro sníh na hřišti zrušen!!!
7.5. 2017 Praha - Motol 4
13.5. 2017 Mělník 4
20.5. 2017 Praha - Štvanice
3.6. 2017 Ústí nad Orlicí Dvouhra tel. 777645721
3.6. 2017 Přibyslavská raketa 4 pro zvané (Bláža,Š.Bona,Filipusis,?????)
10.6. Bezděkov OPEN dvouhra
24.6. 2017 Ostrov nad Oslavou 4
1.7.2017 Hlinsko 2
1.7. 2017 Česká Třebová 2
8.7. 2017 Polička 4 45+
15.7. 2017 Velká Losenice dvouhra
16.7. 2017 Skuteč dvouhra pro zvané (Hlinsko Bona,Bona,Víšek)
22.7.2017 REBEL OPEN 4 Havlíčkův Brod
5.8. 2017 Svitavy 4 tel. pan J.Báča 724671041
12.8. 2017 Ústí nad Orlicí 4 tel. 777645721
12.8. 2017 PROSTATA CUP Chrudim 4 zatím Š.Bona - M.Blažek, Včelín - Latimír
19.8. 2017 Lanškroun 2 tel.608854455
20.8. Krucemburská Klika pro zvané 4
26.8. 2017 Třemošnice čtyřky - dvojice se losují na místě!!!!
2.9.2017 Hlinsko 4 aktualizace - kdo měl v úmyslu přijet - ráno kolem 8. hodiny brnkněte a uvidíme - stále prší, spíše bude přeloženo..... Š.Bona
9.9. 2017 Ústí nad Orlicí Dvouhra tel.777645721
9.9. 2017 Skuteč 4 pro zvané (Hlinsko zatím obhájci D.Bona-Víšek a Š.Bona - Latimír a Ježour - Habera)
16.9. 2017 Velká Losenice čtyřhra
17.9. 2107 Chvaletice 4 tel. P.Daněk 603539662
23.9. 2017 Bezděkov 4 ( Š.Bona-Čery, D.Bona-Habera)
28.10.2017 Polička Generační 4
25.11.2017 Letohrad 4 v hale, přihlášky pan R.Cindr tel.777252024 Š.Bona-Luděk,Filipusis-Eda Mazný
9.12.2017 Havl.Brod 4 info: p. E.Brucknerová tel.731871145 Bona-Čery,R.Lendl-J.Němec aj.
16.12.2017 Brno - Herčíkova ul. dvouhra i čtyřhra tel. pan Verner 777291701
16.12.2017 Svitavy 4
13.1.2018 Polička 4 45+ přihlášky na Malyopen.com jede Š.Bona,Včelín + Blažkovci + R.Lendl, J.Němec
27.1.2018 Brno Herčíkova 19 čtyřhra
10.2.2018 Brno Herčíkova 19 čtyřhra
24.2.2018 HLINECKÝ TUKAN Sekční místní turnajík ve čtyřhrách pro mominované hráče v hlinecké hale
3.3.2018 Polička čtyřhra - kvalifikace MR Pardubický kraj
10.3.2018 Havlíčkův Brod 4 Bona,Čery : Blažkovci : Němec, Lendl : Beny, Kalousek : Chrudimáci atd.
11.3.2018 HAMR ATT 200 Záběhlice 4 SPORT
24.3.2018 Slatiňany open 4 info p.Grubner tel.602417405
14.4.2018 Dubeč u Prahy čtyřhra Open Babolat tour
14.4.2018 Kolín 4 OPEN info tel. 725826069, 312405305 recepce@pta-kolin.cz
14.4.2018 Omega Olomouc 4 open.....
29.4.2018 Praha 7 Troja 4 babolat Tour
6.5.2018 Písečná OPEN Praha 8 Troja čtyřhra
12.5.2018 turnaj čtyřher ve Svitavách - přihlášky tel. 732380315 jede Bona s Filipusisem a Hudys s ????
12.5.2018 Lednice Maly OPEN čtyřhra
12.5.2018 Velké Březno 4 ,,O pohár pana Cibicha" tel. p. Kašpar 605270859
19.5.2018 CIBULKA OPEN 4 Praha 5 Cibulka
19.5.2018 Bezděkov pro zvané - čtyřhra rekreační
9.9.2018 Seč - ZAVORAL CUP čtyřhry
13.6-20.6.2018 Turnaj Malyopen na Makarské v Chorvatsku - hraje se dvouhra, čtyřhra a mix. jedou Filipusisovi
16.6.2018 Bezděkov Open dvouhra
23.6.2018 Heřmanův Městec pro zvané čtyřhra - zlobí se na nás pořadatelé - původně přihlášené dvojice se odhlásily a nesehnaly náhradu ???!!!!
30.6.2018 Ostrov n/Oslavou 4 tel. M.Invald 777563657 miloslav.invald@seznam.cz prezentace 7.00- 8.00 Roger, Bona Š., Čery a Včelka.
14.7.2018 Hlinsko Dvouhra Memoriál F.Akrmana a Pepíka Kudláčka 21.ročník
21.7.2018 Grilovací Brno 4 - Malyopen
21.7.2018 Velká Losenice dvouhra ve dvou kategoriích do 40 a 40+ tel. Fr.Tonar 605960403
28.7.2018 Skuteč dvouhra pro zvané z Hlinska Habera, Budgie junior a senior, L.Víšek
28.7.2018 Chrudim čtyřhry OPEN - pořádá Jirka Šedivý tel. 777730167
04.8.2018 Živohošť open čtyřhra
04.8.2018 Svitavy SPONZOR CUP čtyřhra mail: jakub.baca100@gmail.com
11.8.2018 PROSTATA CUP Chrudim 4 50+ potřeba se nahlásit p. Láďa Vít tel.602377363 do 20.7.2018
18.8.2018 Krucemburská klika 4 pro zvané
18.8.2018 Seč čtyřhra
18.8.2018 Olomouc OMEGA OPEN dvouhra a čtyřhra Malyopen
NEDĚLE 2.9.2018 Třemošnice open čtyřhra tel. pan M.Žďánský 731440440 POZOR ZMĚNA !!!!!
7.9.2018 Hospodářská komora čtyřhry v Kraskově - kontakt tel724613926
8.9.2018 Skuteč 4 pro zvané . hlinecké dvojice. Š.Bona-Roger, Latimír- Luděk Wang-li, Ježour-Čery, Jirka Marek-Libor Víšek, Habera - Béda Trávníček
8.9.2018 Velká Losenice čtyřhra ve dvou kategoriích tel. F.Tonar 605960403
15.9.2018 Hlinsko Čtyřhra Memoriál F.Akrmana a Pepíka Kudláčka 21.ročník
15.9.2018 Česká Třebová open čtyřhra mail Lev.Habes@seznam.cz
22.9.2018 přeložený turnaj čtyřher v Chotěboři - Memoriál Václava Součka....M.Kubát tel.777240794 a M.Málek tel. 728346777
v Brodě 6.10. turnaj zrušen !!!!!!!
3.11.2018 Letohrad čtyřhra tel. Roman Cindr 777252024 do 1.11. jedem Bona Š.,Luděk P.,Bona D.,M.Filipusis
10.11.2018 Havl.Brod hala čtyřhra přihlášky p. E.Brucknerová tel. 731871145 do týdne před termínem
22.12.2018 Havl.Brod hala čtyřhra přihlášky p.E.Brucknerová tel. 731871145 do týdne před termínem
23.3.2019 Havl.Brod hala čtyřhra přihlášky p.E.Brucknerová tel. 731871145 do týdne před termínem
 

Podporují nás: