Od zítřka se bude konat každý všední den od 13h do 18h brigáda na odklízení tenisové haly. Při odpracování 5 hodin, sleva na členský příspěvek 1000kč....    Celý článek

Tereza Wasserbauerová, 20.10.2024

Bohužel máme špatnou zprávu.. Kvůli extrémnímu větru ve středu v noci hala spadla a je nenávratně poškozená. Do odvolání se ruší veškerý program v hale. TK Hlinsko...    Celý článek

Péťa Lelek vyhrál debla v Dobříši :) (Starší žáci)
Standa Akrman, 8.10.2024

Péťa Lelek vyhrál čtyřhru na turnaji starších žáků kategorie "B" v Dobříši. Gratulace ...    Celý článek

Pájá Dufek mistr Evropy :) (Starší žáci)
Standa Akrman, 20.9.2024

Velká gratulace Pájovi Dufkovi k zisku titulu mistra Evropy v kategorii hráčů do 14 let ve čtyřhře, který vybojoval se svým spoluhráčem Maršíkem Matyášem:) Výsledky: https://te.tournamentsoftware.com/sport/tournament/draw?id=B1FE1458-857E-44DA-A74B-0CE042460652&draw=3...    Celý článek

Stavění nafukovací haly v neděli 22.9.!!! (Oddíl)
Standa Akrman, 16.9.2024

V neděli 22.9. od 8:00 bude probíhat na kurtech stavění nafukovací haly. Prosíme dobrovolníky z řad členů a rodičů tenisové mládeže o pomoc při stavění. Odměna 700Kč. Oběd a nápoje zajištěno. Svou účast prosím potvrďte na tel.:731 910 755 nebo na emailu akrman.s@seznam.cz V pátek 22.9. od 16:00 bude probíhat příprava na stavení haly, při odpracování 5 hodin, sleva 1000kč na členský příspěvek. Děkujeme a těšíme se na novou zimní tenisovou...    Celý článek

Anička Jančaříková a Pája Dufek Mistry ČR:) (Starší žáci)
Standa Akrman, 1.9.2024

Velká gratulace Aničce a Pájovi k mistrovskému titulu, který vybojovali v barvách Prostějova:)...    Celý článek

Úspěchy Anničky Jančaříkové :) (Starší žáci)
Standa Akrman, 24.8.2024

# Ve dnech od 26.-30.7.obsadila 1.místo ve čtyřhře a 3.místo ve dvouhře na ,,A” turnaji starších žákyň v Českém Brodě.Velká gratulace..:) # Na dalším turnaji ,,A” starších žákyň v Pardubicích nenechala Anička nic náhodě a turnaj ve dvouhře vyhrála a ve čtyřhře byla na 2.místě.Velká gratulace..:) # Po úspěších na ,,A” turnajích starších žákyň odjela Anička bojovat na turnaj ,,B” dorostenek do Kroměříže a z celkových 48 hraček se umísti...    Celý článek

Majda Smékalová mistryně ČR v ženách ;) (Dospělí)
Standa Akrman, 16.8.2024

Gratulujeme Majdě k vítězství ve čtyřhře na mistrovství ČR žen v Ostravě. Výsledky: https://www.cztenis.cz/turnaj/216700/sezona/L24/vysledky...    Celý článek

Majda Smékalová Mistryně Evropy :) (Dorost)
Standa Akrman, 9.8.2024

Majda Smékalová vyhrála Mistrovství Evropy družstev, hráček do 18 let. Gratulace ...    Celý článek

Pepík a Kuba druzí ve čtyřhře:) (Starší žáci)

Pepík Malinský a Kuba Pražák vybojovali druhé místo na turnaji starších žáků v Hradci Králové ve čtyřhře. Gratulace :)...    Celý článek