Uživatelské jméno:
Heslo:

Majda atakuje světovou stovku. (Starší žáci)
Bohumír Štěrba, 31.7.2019

Majda Smékalová má za sebou tři mezinárodní turnaje, kde potvrdila svoji dobrou formu. Nejprve dokázala vyhrát v polském Štětí na TE 3 čtyřhru, v Jablonci pak na TE 3 vyhrála dvouhru i čtyřhru a na prestižním turnaji v rakouském Kufsteinu kategorie TE 2 vybojovala cenné druhé místo v singlu a vyhrála čtyřhru. Díky těmto výsledkům se posunula k první světové stovce v kategorii do 14-ti let. Přejeme Majdě hodně úspěchů na nadcházejících turnajích, třeba ...    Celý článek

Turnaj babytenisu v Hlinsku (Babytenis)
Tereza Wasserbauerová, 28.7.2019

V sobotu 27.7. se v Hlinsku uskutečnil turnaj babytenisu. Turnaje se zúčastnilo 9 hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Kvůli špatnému počasí se turnaj bohužel nedohrál a byly vyhodnoceny výsledky z odehraných zápasů. Výsledky: 1. místo - Sviták Matěj (Pardubice) 2. místo - Lelek Petr (Hlinsko) 3. místo - Hladíková Emma (Hlinsko) Turnaje se zúčastnil i domácí Alexek Adámek. ...    Celý článek

Pája Dufek další úspěch (Babytenis)
Standa Akrman, 28.7.2019

Gratulujeme Pájovi Dufkovi k vítězství na turnaji Tk Sparta Praha v kategorii Babytenisu. ...    Celý článek

Aleš Kozel 1., 2. místo (Mladší žáci)

Velká gratulace patří Alešovi Kozlovi k jeho prvnímu vyhranému turnaji v mladších žácích. Turnaj se konal v Holicích ve dnech 27.-28.7. Ve finále za stavu 0:6 2:5 0:30 otočil celý zápas a získal 1. místo! Ve čtyřhře se Aleš umístil na 2. místě se spoluhráčem Sebastianem Salivarem z České Třebové. ...    Celý článek

Matyáš Mareš 2. místo čtyřhra (Starší žáci)

Gratulujeme Matyášovi Marešovi k 2. místu ve čtyřhře na turnaji v Chocni ve dnech 27. - 28. 7. Finále vybojoval společně s Danielem Brůnou ze Svitav. ...    Celý článek

Pepík Malinský 3. místo (Minitenis)

Gratulujeme Pepíkovi Malinskému k 3. místu na turnaji v Humpolci dne 28.7. ...    Celý článek

Gabča Havlová 2. místo (Starší žáci)
Tereza Wasserbauerová, 21.7.2019

Gratulujeme Gabče Havlové, která se dostala až do finále na turnaji v Chrudimi dne 13.-14.7. Získala 2. místo ve dvouhře i 2. místo ve čtyřhře!...    Celý článek

Nelča Dostálová a Pepa Malinský (Minitenis)

Gratulujeme Pepíkovi Malinskému k 2. místu na turnaji na LTC Pardubice dne 14.7. Další gratulace patří i Nelince Dostálové, která se umístila hned za Pepíkem na 3. místě! ...    Celý článek

Pája Dufek (Babytenis)
Standa Akrman, 10.7.2019

Gratulujeme Pájovi Dufkovi k výborným výsledkům v kategorii babytenisu. 29.6. I.Čltk Praha: 2. Místo 6.7. Žďár nad sázavou 1.Místo 7.7. I.Čltk Praha 2.Místo ...    Celý článek

Matyáš Mareš 3. místo (Starší žáci)
Tereza Wasserbauerová, 5.7.2019

Gratulujeme Matyášovi Marešovi k 3. místu ve dvouhře na turnaji v Litomyšli dne 29. 6.!...    Celý článek