NÁBOR NOVÝCH TENISTŮ (Oddíl)
Tereza Wasserbauerová, 24.4.2019

Tenisový klub Hlinsko pořádá nábor nových tenistů. Nábor je určen pro ročníky 2012, 2013 a 2014. Na kontaktu níže si lze domluvit trénink, kde si děti vyzkouší základy tenisu a další dovednosti. První trénink je zdarma. Tenisovou raketu Vám půjčíme. Akce je realizována za podpory Pardubického kraje. Kontakt: Wasserbauerová Tereza Tel.: 736 416 883 Email: tereza.wasserbauerova@seznam.cz ...    Celý článek

Aleš Kozel (Mladší žáci)

Gratulujeme Alešovi Kozlovi k 2. a 3. místu, které vybojoval ve čtyřhře. 9. 3. 2. místo v Poličce 20. 4. 3. místo Meziokresní přebor Pardubického kraje v České Třebové ...    Celý článek

Gabča Havlová 3. místo (Starší žáci)

Gratulujeme Gabče Havlové k 3. místu, které získala ve dvouhře na domácích kurtech na Meziokresních přeborech Pardubického kraje v kategorii starší žákyně. ...    Celý článek

Titul z prostějovského "áčka" starších zásluhou Majdy do Hlinska (Starší žáci)
Bohumír Štěrba, 14.4.2019

Skvělý herní výkon proměnila Majda na jednom z nejprestižnějších turnajů v republice ve zlatou medaili. Velká gratulace....    Celý článek

Pavel Dufek - 1. místo (Babytenis)
Tereza Wasserbauerová, 3.4.2019

Gratulujeme Pájovi k 1. místu na turnaji v Praze v tenis. klubu Cibulka. Turnaje se zúčastnilo 29 hráčů. ...    Celý článek

Emma Hladíková - 1. místo (Babytenis)
Tereza Wasserbauerová, 1.4.2019

Gratulujeme Emmičce k dalšímu vyhranému turnaji, tentokrát v Poličce. Turnaj se konal 30. 3. a zúčastnilo se 13 dívek....    Celý článek

Tereza Wasserbauerová, 26.3.2019

Gratulujeme Emmičce k 1. místu na turnaji ve Svitavách dne 24.3.!...    Celý článek

Péťa Lelek - 1. místo (Babytenis)

Gratulujeme Péťovi k 1. místu na turnaji ve Svitavách v sobotu 23.3.! ...    Celý článek

1. místo na Masters v Praze (Babytenis)
Michal Rakouš, 24.3.2019

Michal Rakouš obsadil na Spartě Praha 1. místo na nejprestižnějším turnaji babytenistů v České republice. Kromě velikého poháru a roční sponzorské smlouvy od firmy HEAD vyhrál tablet (což byl hlavní důvod jeho účasti na turnaji)....    Celý článek

Pepík Malinský 3. místo (Minitenis)
Tereza Wasserbauerová, 16.3.2019

Gratulujeme Pepíkovi Malinskému ke 3. místu na turnaji v Poličce dne 16.3. Turnaje se zúčastnilo 13 minitenistů. Turnaje se zúčastnila také Nelča Dostálová a umístila se na pěkném 5. místě....    Celý článek